Педагогічний портрет

Власний особистісний і педагогічний портрет




КАШУБА Тетяна Степанівна, учитель української мови та літератури.
Найбільшим Божим даром  вважаю закладену в мені безмежну любов до дітей, яка, власне, і є першоосновою всієї моєї педагогічної діяльності. Зазвичай, саме мої вихованці надихають мене на різного роду педагогічні експерименти, інноваційні пошуки, творчі проекти. Саме тому найкращими експертами власних творчих знахідок вважаю своїх учнів, які без зайвої лукавинки дають точну оцінку моїх дій, допомагають збагнути всі плюси й мінуси представленої роботи.
Модернізація національної освіти передбачає інноваційну особистість не лише учня, а й самого учителя. Звичайно ж, виходячи з даної позиції, намагаюся крокувати в ногу з часом. Саме тому своїм педагогічним кредом обрала слова відомого філософа Конфуція: «Не навчайте дітей так, як навчали вас, бо вони народилися в інші часи». Спробувала на уроках словесності використовувати інтерактивні технології та переконалася в ефективності нововведення. Такий урок став до вподоби не лише мені, а, в першу чергу, моїм учням. Провела невеликий експеримент : після традиційного запропонувала учням сучасний урок, за допомогою анкетування дізналася їхню думку. Переконалася, що урок з використанням інтерактивних технологій їм до вподоби більше. На таких уроках процес навчання проходить цікаво, невимушено, ефективно. Діти з великим нетерпінням очікують наступної зустрічі.
Спрямовую свою професійну творчість на створення власної моделі навчання, що дає можливість виробити індивідуальний педагогічний «почерк»: володіння сучасними інноваційними технологіями, емоційність як спосіб розвитку пізнавальних інтересів, творчого потенціалу учнів під час вивчення української мови та літератури.
         Цікаві методичні знахідки для організації навчально виховного процесу на уроках словесності пропоную своїм колегам , друкуючи розробки уроків, пропагуючи впровадження інноваційних технологій навчання на сторінках педагогічної преси (журнал «Відкритий урок: розробки, технології, досвід»). Охоче ділюся своїми творчими ідеями на педагогічному форумі «УРОК»:
http://osvita.ua/school/lessons_summary/literature/40026/
http://osvita.ua/school/lessons_summary/administration/41600/ 

………………………Орю
Свій переліг — убогу ниву!
Та сію слово. Добрі жнива
Колись-то будуть.                                                             
                                                                                                  (Т.Шевченко)


P.S. Сподіваюсь на добрі жнива!                                                  (Т.Кашуба)

Комментариев нет:

Отправить комментарий